Autopožičovňa BMW

AUTOPOŽIČOVŇA LUXUSNÝCH ÁUT BMW 
www.autopozicovna-trnava.eu

kontakt: +421 918 988 444

Požičovňa luxusných osobných áut TANEX v Trnave je spoločnosť zameraná na poskytovanie služieb v oblasti krátkodobého a dlhodobého prenájmu vozidiel. Pre našich klientov i firmy poskytujeme operatívny leasing. V oblasti požičania osobných áut, ako aj áut všetkých kategórií pôsobíme už od roku 1993 a máme v nej bohaté skúsenosti.
Filozofiou požičovne luxusných áut v Trnave je požičať luxusné vozidlá alebo prenajať vozidlá pre klientov a firmy, a zároveň poskytnúť pre Vás služby na úrovni, tak aby naši klienti sami zistili, že požičovňa áut BMW Trnava je pre nich partner, ktorého služby budú využívať aj v budúcnosti. Či už potrebujete požičať luxusné auto na víkend, týždeň, alebo hľadáte prenájom luxusného vozidla na mesiac, autopožičovňa v Trnave má pre Vás riešenie. Vyberte si zo širokej ponuky nášho autoparku. Okrem luxusných áut, ponúkame možnosť zapožičať či prenajať si 7,8 a 9 miestne autá, osobné autá na krátko aj dlhodobý prenájom, aj zapožičanie dodávky.
www.autopozicovna-trnava.eu
Na zabezpečenie našich služieb autopožičovňa Tanex Trnava poskytuje len nové a kvalitné autá s malým počtom najazdených kilometrov, ktoré sú pravidelne kontrolované v autorizovanom autoservise Fiat TANEX Trnava. Autá z našej autopožičovne sú v nadštandartných výbavách. Napriek tomu poskytujeme pre našich klientov najlacnejšie požičanie luxusných vozidiel. Všetky BMW vozidlá, ktoré si môžete u nás zapožičať, sú vybavené tak aby Vám zabezpečili komfortnú a bezpečnú jazdu. Luxusné autá v našej požičovni áut BMW TANEX v Trnave sú poistené havarijne ako aj zákonne, v cene zapožičania je zahrnuté kompletné poistenie v rámci Európskej únie, pneumatiky podľa sezóny, diaľničná nálepka v SR, toto všetko je pri požičaní auta v autopožičovni BMW áut TANEX Trnava samozrejmosťou.
Naša požičovňa luxusných vozidiel TANEX Trnava Vám auto pristaví kdekoľvek a tak si vozidlo môžete požičať na Vami zadanej adrese, či na jednom z letísk - Bratislava alebo Swechat..
Požičiame Vám luxusné auto BMW na svadbu, pretože neodmysliteľnou súčasťou každej svadby je svadobná limuzína. Autopožičovňa Tanex Trnava ponúka možnosť požičať si luxusné svadobné auto aj so šoférom.
V prípade, že ste sa rozhodli pre požičanie luxusného auta z nášho vozového parku, pre našich klientov ponúkame jednoduchý spôsob on-line rezervácie tak aby ste si mohli vozidlo včas rezervovať. Všetky Vaše otázky a nejasnosti týkajúce sa prenájmu a požičania luxusných automobilov Vám vždy radi zodpovieme prostredníctvom mailu autobazar@tanex.sk alebo na uvedených telefónnych číslach, alebo priamo v areály našej spoločnosti, požičovňa luxusných áut BMW

Autopožičovňa TANEX Trnava, Nitrianska cesta 25, Trnava. www.tanex.sk
+421 918 988 444   kontaktujte nás emailom